Unitem

Unitem Mimari; butik hizmet sunan müşteri memnuniyetini ilke edinmiş birebir mimar ve firmalarla işbirliği içinde, hem mimar hem de firmaların memnuniyetini sağlayabilmek üzere ve çözüm odaklı çalısan bir firmadır.

Referanslarının memnuniyeti bu özel hizmetinden kaynaklanmaktadır.

Unitem Mimari; geçmiş yıllardaki iç dekorasyon malzemelerinin anahtar teslim projelendirilmesi, ithalatı ve teslimatı sürecindeki 21 yıllık birikimini ve yurtdışı ve yurtiçi mimarlarla gerçekleştirdiği başarılı projelerdeki tecrübesini, duvar kağıdı, döşemelik kumaş ve ticari halı konusunda iddialı ve titiz hizmet anlayışı ile sürdürmektedir.

Duvar kağıdı, döşemelik kumaş ve ticari halı konusunda; geniş ürün ve fiyat aralığına sahip olması sayesinde; mimarların, inşaat firmalarının ve müşterilerinin ihtiyaçlarına ve proje konseptlerine cevap verebilmektedir.

Ürünler; tasarımı, yenilikçiliği, dinamizmi, doğal ve geri dönüşümlü maddelerden üretilmesi, görselliği ve kalitesi ile yerli ve uluslararası designer'ların projelerinde tercih edilmekte ve şartnamelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Hemen her yıl düzenlenen fuarlarda firmaların ürünleri ödüllendirilmektedir.

Ürünler; emniyetli, sağlıklı ve yeşil binalarda kullanımlara uygundur. Yetkili kurumlara ait belge ve standartlara sahiptir.

Unitem Mimari olarak; ürünlerimizi yakından sunabilmek üzere Batı Ataşehir'deki yerimizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Instagram