Unitem

Unitem; 1991 yılından 2012 yılına kadar dünyanın önde gelen ve konusunda lider iç dekorasyon mazemeleri üreten firmalarının Türkiye temsilciliğini; Erden Bilginer'in Başkanlığında yürütmüş, Türkiye'de yerleşik uluslararası firmalar, bankalar ve mimarlar ile önemli projeler gerçekleştirmiştir.

2012 yılından itibaren ise duvar kağıdı/kaplama, döşemelik kumaş ve ticari halı konusunda; UNITEM Mimari Dekorasyon Temsilcilik Ticaret-Bingül Çıtır firması olarak; 1996 yılından buyana Türkiye temsilciliğini ve ithalatını gerçekleştirdiği, dünyanın önde gelen lider INNOVATIONS Inc, DESIGNTEX Co. ve çözüm ortaklarının markaları ile yürütmeye devam etmiş ve bu alanda ürün yelpazesini genişletmiştir.

Unitem Mimari; en iyi ürünlerle butik hizmet sunarak; otel ve kontrat projelerden, konut projelerine kadar her türlü ihtiyaca yönelik ürün seçimi ile, yıllardır müşterilerine sunduğu satış ve satış sonrası memnuniyeti ve güven esası ile hizmetini sürdürmeyi ilke edinmiştir.

Amerikan menşeili ürün çeşitlerimiz; tekstil tabanlı-vinly, kağıt, ipek, kumaş, deri, mantar, boncuk, metal- varak, bambu, deniz kabuğu, ahşap hasır, yaprak gibi yüksek teknoloji ile ve doğal malzemelerle el ile üretilen ürünlerdir.

Halılarımız; Amerika ve Belçika menşeili yüksek mukavemetli, renk ve desenleri ile yenilikçi tasarımlara sahip, Karo ve rulo halılar olmak üzere, yüksek spesipik özelliklere sahiptir.

Instagram